Začetek sezone

Začelo se je tekmovanje NZS deklet do 17 let. Prvo tekmo so naše igralke na domačem terenu igrale proti igralkam ŽNK Olimpija Trebne Brežice. Igralke so prikazale borbeno in disciplinirano igro in z golom Marcele Kos z 1:0 ugnale nasprotnice. Nasprotnice si niso ustvarile nobene omembe vredne priložnosti tako da je bila zmaga zaslužena. V naslednjem tednu nas čaka težka tekma proti ekipi Krima.

Začetek pomladanskega dela sezone je prinesel zanimivo tekmo. Igralke ND Primorje lepo napredujejo in so neugoden nasprotnik, kljub temu da rezultati tega še ne kažejo. Stvari smo že v prvih minutah postavili na svoja mesta in z izjemo 5 minut odigrali zelo kvalitetno tekmo. Tekma se je končala z rezultatom 5:2. Tako igro želimo odigrati tudi v nedeljo proti ekipi ŽNK Radomlje.