Zaostala tekma 6. kroga

V četrtek je članska ekipa odigrala zaostalo tekmo 6. kroga proti ekipi ŽNK Maribor Tabor. Tekma je bila v prvih minutah pod nadzorom Cerkljank, ki so narekovale svoj tempo, žal pa niso uspele zadeti. V 27. minuti so po dosojeni 11-metrovki povedle Mariborčanke, kmalu za tem pa so domačinke z golom Neže Bizjak izenačile. Na polčas pa so naša dekleta odšla z enim golom zaostanka. Drugi polčas so nato pričela nezbrano, Mariborčanke so povedle z 1:3, vendar so se suvereno vrnile v igro in z goloma Lucije Kos prišle do izenačenja in končne delitve točk. Naša dekleta so imela še kup priložnosti za zadetek, vendar teh žal niso realizirale. V upanju na boljši rezultat in izkupiček točk, se dekleta že pripravljajo na naslednjo tekmo, ki se bo odvila v nedeljo, 20.10. ob 11. uri v Radomljah.