KONEC PRESTOPNEGA ROKA

Konec prestopnega roka je prinesel še tri okrepitve našega kluba. Po pol letnem igranju v Ženskem nogometnem klubu Olimpija se vrača Lucija Kos . Lucija je v preteklosti pokazala, da je motor ekipe in s svojim znanjem in izkušnjami dokazala da sodi v sam vrh slovenskih nogometašic.Iz Katarine Zrinski pa k nam prihajata Rebeka Bačar in Laura Škvorc . Omenjeni sta v našem klubu trenirali že v času, ko sta bili članici Hrvaškega prvoligaša.Žal po nerazumni potezi NZS ja omenjene igralke ne bodo mogle nastopiti že danes, saj so predvideno torkovo registracijsko komisijo izpustili. V klubu čakamo še odgovore pristojnih. Veseli pa smo, da so se za pravo potezo izkazale vse igralke, ki so k nam prestopile letos poleti. Tu velja povdariti tudi delo Mira Jovića , ki je Moniko Bergant in Vaneso Gulan , ki sta sedaj priključile članski ekipi, dajal znanje v preteklem obdobju v Škofji Loki in jima tako omogočil igranje v naši ekipi.Želimo si, da se novinke dobro vključijo v ekipo in tako še napredujemo v igri. 💪🏼⚽🧡Royalsport Slovenija, Martin Ambrož s.p. Prašno barvanje in Eloksiranje, BARTS, računovodstvo d.o.o., Medeni vrt, Simon – Oil, storitve in prevozi, Simon Marko s.p., Avtovleka Ugrica, Občina Cerklje na Gorenjskem

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.